Kombi tamir eğitimi kursu

Kombi eğitimi alarak yüksek kazançlı meslek sahibi olabilirsiniz. Kombi tamir kursumuz Türkiye’nin bir çok ilinde uygulamalı olarak yapılmakta ve Mesleki yeterlilik sınavı ile MYK belgeli verilmektedir. MYk belgesi ile işyeri açabilir ve her marka kombinin tamirini yapabilirsiniz.

Kombi eğitimi nerede?

Kombi eğitimi ve kombi tamir kursu ile alakalı Google’da yaptığınız arama sonucunda karşınıza çıkmış olabiliriz. Kombi eğitimlerimize uzun yıllardır Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir çok şehrinden gelerek katılıyorlar. 2011 yılından bugüne kadar yaptığımız kombi tamir servisi eğitimi için 2018 yılından beri artık bizler Türkiye’nin farklı şehirlerine gidiyoruz. Kombi eğitimi yaptığımız illerden bazıları: Samsun, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Bursa, Kayseri, Eskişehir.

Deneyimli ve eğitimli öğretici kadromuz ile tüm detayları ile kombi tamir eğitimi yapmaktayız. Kombi eğitimi sonrasında tüm kombilerin tamirini yapıyor hale geceksiniz. Kombi tamir kursu sonrasında takıldığınız kombi arızalarında yine bizden teknik destek alabilirsiniz. Kombi uzmanı eğitmenlerimiz kombi eğitimi sonrasında öğrencilerimizi yalnız bırakmamaktadır.

Kombi tamir kursu uygulamalı mı?

Kombi tamir kursumuz yoğuşmalı kombiler, Klasik yani konvensiyonel kombiler üzerinde uygulamalı olarak yapılmaktadır. Kombi eğitimenlerimiz kombi tamir kursu esnasında çalışan kombiler üzerinde arızalar yaparak öğrencilere uygulama yaptırmaktadır. Kombi tamir kursu öncelikle teorik daha sonra uygulamalı olarak devam etmektedir. Çapça sökme takma, arıza analizi, gaz ayarı konularında uygulama yapılmaktadır.

1-Soru: Kombi eğitimi hangi illerde yapıyorsunuz?
Cevap: İstanbul Pendik, İstanbul Avcılar, İzmir Karşıyaka, Bursa Heykel Meydanı, Gaziantep İbrahimli, Samsun merkez

2-Soru: Eğitim kaç gün sürüyor ve hangi saatler arasında yapılıyor?
Cevap: Eğitimlerimiz Mesleki Yeterlilik Sınavı ile beraber toplam 6 gün sürüyor. 17:00 21:00 saatleri arasında eğitimlerimiz yapılıyor.

3-Soru: Eğitim uygulamalı mı ve her marka kombinin tamirini öğrenecek miyim?
Cevap: Eğitimlerimiz hem uygulamalı hemde teorik olarak yapılıyor, eğitim sonunda her marka ve model kombinin tamirini yapabilir seviyeye geleceksiniz, eğitim sonunda teknik destek vermeye devam ediyoruz

4-Soru: Eğitim salonunda hangi tip cihazlar mevcut, çalışan cihazda mı eğitim alacağız?
Cevap: Klasik kombi , yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler mevcut, çalışan cihazlar ve çalışmayan cihazlarda aynı anda eğitimler alıyorsunuz

5-Soru: Belge veriyor musun, verdiğiniz belge ile işyeri açabilir miyim?
Cevap: Eğitimin son gününde mesleki yeterlilik kurumu (MYK) sınavına katılacaksınız, sınavda başarılı olan öğrencilerimiz , Gaz yakıcı cihazlar teknik servis seviye 4 belgesi alacaklar. Daha sonra MYK belgesine sahip öğrencilerimiz kendilerine en yakın Mesleki Eğitim Merkezlerinde Ustalık sınavına girmeye hak kazanmaktadır. Ustalık sınavına giren ve başılı olanlara ömür boyu geçerli Kombi için Ustalık Belgesi verilmektedir.

6-Soru: Daha önce hiç kombi tamiri yapmamış birisi 6 günde kombi tamiri öğrenebilir mi?
Cevap: Eğitimlerimiz uygulamalı ve çok net , sade bir şekilde yapılıyor, eğitim içeriği hiç bilmeyen kişilere göre tasarlandı, eğitim sonunda müşteride takıldığınız konularda teknik destek vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda acemi öğrencilerimiz isterlerse bulundukları illerde eski öğrencilerimizle , kendi müşterilerine , alışana kadar beraber gidebilirler.

7-Soru: Ücret ne kadar taksit yapılıyor mu?
Cevap: ücretimiz 2021 – 2022 yılları için 2.000 liradır, Aynı zamanda 1.000 liraya satmış olduğumuz kombi arıza tespit cihazını , öğrencilerimize ücretsiz veriyoruz. İsterseniz kredi kartına 12 taksit ile eğitim bedelinin tamamını ödeyebilirsiniz

8-Soru: Sadece hafta sonu katıla bileceğim kombi eğitimi yapıyor musunuz?
Cevap: Hayır, eğitimlerimiz sadece hafta içi 17:00 21:00 arası yapılmaktadır.

9-Soru: Sınava ve Eğitime katılma koşulları neler?
Cevap: 18 yaşını doldurmuş herkes eğitime ve Mesleki yeterlilik sınavına katılabilir.

10-Soru: Sınavda başarısız olma ihtimali var mı? Sınav nasıl yapılıyor? Cevap: Mesleki yeterlilik sınavı yazılı ve cihaz başında uygulamalı olarak yapılıyor. Sınav kolaylıkla geçe bileceğiniz şekilde eğitim yapıyoruz fakat heyecana bağlı olarak kalma söz konusu olabilir. Sınava katılanların 3 tane sınava girme hakkı var. Fakat öğrencilerimiz çok nadir birinci sınavda kaldı, birinci sınavda kalmış öğrencilerimizde mutlaka ikinci sınavda başarılı oldular. Sınav yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamadan oluşuyor. Uygulama sınavı çalışan kombi ile kamera karşısında sınav yetkilisi tarafından kayıt alınarak yapılıyor.

11-Soru: İl dışından gelen öğrenciler için konaklama konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Cevap: İstanbul’a eğitim için gelen öğrencilerimiz , eğitim salonumuza yakın otelde indirimli konaklayabilir

12-Soru: Nasıl kayıt yaptırabilirim?
Cevap: 05534443030 numaralı hattımızı arayarak veya Whatsapp mesajı göndererek kayıt yapabilirsiniz.

Kombi tamiri öğrenme, kombi tamir kursu fiyatları, kombi tamir eğitimi ücretleri, kombi sertifikası, kombi belgesi, kombi sınavı, kombi mesleki yeterlilik belgesi sınavı, kombi ustası nasıl olunur?